SILVER & METAL / Brass, Copper and Tin / Drinking-vessel 6903319
nr 690 3319
DRINKING-VESSEL
18th century, copper, diameter: 26 + hänklar, proveniens Hardemosocken Närke,
1700-tal, koppar, diameter: 26 + hänklar, proveniens Hardemosocken Närke
800
SEK 300
Monday April 4 2011
at 17:20:59
4/4 16:33:03